naše nabídka

newsletter

Chcete být informováni o novinkách a zajímavostech z produkce webu Krasojízda.cz?


Žádný problém!
Zde zapište svůj email.oblíbená témata

oblíbené weby
všechny weby   

partneři
další partneři   

Téma: 

antiperspirant


DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Deodoranty bez hliníku

Tradiční deodoranty bez hliníku pocení neregulují, proto je vhodné používat přípravky, které kombinují antiperspirant a deodorant. Máte-li citlivou pokožku, která se snadno podráždí, nebo jste dokonce alergici, vyhýbejte se přípravkům, které obsahují alkohol. Deodoranty či antiperspiranty nanášejte vždy jen na umytou a suchou pokožku, nikoli na lehce zpocenou během dne.

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

Diskuze: Electro Antiperspirant na pocení hlavy

Já jsem si přes to www.electroantipersp… electro antiperspirant i obličejovou masku nedávno koupil a ono to opravdu působí, jako jestli vám z hlavy stékájí čůrky potu tak do toho investujte protože to opravdu stojí za to.

Zdroj: diskuze Electro Antiperspirant na pocení hlavy
Odesláno dne: 29.4.2017 uživatelem Kamil
Počet odpovědí: 0


JAK VYROBIT DOMÁCÍ ŠKROB

Recept na domácí antiperspirant ze škrobu

Ingredience: 5–6 lžic kokosového oleje, 1/4 hrnku kukuřičného škrobu, 1/4 hrnku jedlé sody, 5 kapek esenciálního oleje.

Postup: Než začnete s mícháním, důkladně si umyjte ruce. Rozehřejte kokosový olej. V misce smíchejte škrob a jedlou sodu a do této směsi pomalu přimíchejte rozehřátý kokosový olej. Míchejte tak dlouho, dokud nevznikne pasta. Poté můžete přidat esenciální olej, aby antiperspirant voněl. Když je pasta hotová, dejte ji do vhodné krabičky a tu uchovávejte v chladu.

Zdroj: Jak vyrobit domácí škrob
Zveřejněno dne: 19.11.2015

Diskuze: pocení hlavy - Electro antiperspirant

Zdravim, jen abych doplnil redakci, jsou ještě i další možnosti, třeba Electro antiperspirant, já ho mám doma a funguje hodně dobře, procedůry musím teda taky tak jednou za 3 měsíce zopakovat, ale mám ho doma a už na žádnej botox nemusi :-D

Zdroj: diskuze Pocení hlavy - Electro antiperspirant
Odesláno dne: 12.5.2014 uživatelem Pepa
Počet odpovědí: 0


NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

dm Balea / men Active Dry

Antiperspirant dm Balea / men Active Dry je určený pro muže. Deklarovaná doba působení je 48 h. Obsah je 200 ml. Zabraňuje zápachu dobře, ovšem snížení pocení je nedostatečné a také označení je nedostatečné. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dostatečně (konkrétně 20 %).

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

Diskuze: Re: léky proti pocení

Antiperspirant je proti pocení hlavy neúčinný.

Zdroj: diskuze Léky proti pocení
Odesláno dne: 14.12.2014 uživatelem Ota
Počet odpovědí: 1 Zobrazit odpovědi

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Rexona Men Sport Defence

Rexona Men Sport Defence je antiperspirant určený pro muže. Deklarovaná doba působení 48 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje dobře zápachu, také dobře snižuje pocení. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dobře, konkrétně 74 %.

Zde můžete vidět cenu antiperspirantu Rexona Men Sport Defence.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

Diskuze: iontoforéza

Dobrý den, i já jsem zakoupil Electro Antiperspirant, napřed jsem používal pouze na podpaží a nohy, nakonec jsem zakoupil i obličejovou masku a můžu jen chválit. David

Zdroj: diskuze Iontoforéza
Odesláno dne: 8.7.2014 uživatelem David
Počet odpovědí: 0


DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Antiperspirant bez vůně

Výrobek, který jednomu voní, může druhému zapáchat a třetí jeho jemné aroma třeba ani nezachytí. Uživatelé a uživatelky tak mohou velmi pozitivně hodnotit výrobek, který příjemně voní a navozuje jim dobrý pocit, s účinností je ale třeba na štíru. Naopak velmi účinný přípravek, který však nevoní, mohou lidé ohodnotit záporně jen proto, že necítí příjemné aroma, takže v nich výrobek nezanechá dobrý dojem.

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

Diskuze: léky proti pocení

Trim nadmernym pocenim hlavy - zajimalo by me zda by jeden mohl pouzit antiperspirant spray a nastrikat si ho na hlavu

Zdroj: diskuze Léky proti pocení
Odesláno dne: 13.12.2014 uživatelem Karin
Počet odpovědí: 1 Zobrazit odpovědi


DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Oblíbené antiperspiranty

Antiperspirant Vichy

Antiperspirant Vichy je vyráběn ve více variantách. Například produkt VICHY DEODORANT ANTI-TRANSPIRANT roll-on (48hodinový účinek) nabízí dlouhodobou regulaci pocení týden po týdnu. Neobsahuje alkohol. Po jeho použití zůstává zdravá, jemná pokožka a příjemný pocit po celých 24 hodin. Nanáší se v tenké vrstvě na suchou a čistou pokožku. Výhodou je dlouhotrvající pocit suchosti a kvalitní potlačení nepříjemného pachu. Vichy Antitranspirant 48h roll-on 2 x 50 ml zamezuje nadměrnému pocení. Díky cílenému účinku proti vlhkosti a pachu udržuje příjemný pocit po celých 48 hodin. Vichy Antiperspirant 24h W antiperspirant 125 ml je sprej proti pocení s dlouhotrvajícím účinkem.

Zde můžete vidět cenu výrobku Antiperspirant Vichy.

Antiperspirant Eucerin

Antiperspirant Eucerin se vyrábí v několika variantách. Eucerin Intenzive W antiperspirant 30 ml se doporučuje proti silnému pocení. Má 72hodinovou účinnost díky formuli s účinnými antiperspiračními složkami (aluminum chloride a aluminum chlorohydrate). Klinicky je potvrzena 91% redukce pocení. Prokázána je i velmi dobrá kožní snášenlivost. Výrobek je bez alkoholu. Rovněž produkt EUCERIN kuličkový antiperspirant 50 ml působí proti zvýšenému pocení. Klinicky prokázaná je ochrana proti pocení a pachu na dobu 48 hodin. Složení bez alkoholu. Eucerin Deo intenzivní AP sprej duopack 2 x 30 ml je intenzivní antiperspirant ve formě spreje. Formule s účinnými antiperspiračními složkami (aluminum chloride a aluminum chlorohydrate) zaručuje dlouhotrvající redukci pocení a ochranu před pachem.

Zde můžete vidět cenu výrobku antiperspirant Eucerin.

Old Spice antiperspirant

Old Spice antiperspirant je také vyráběn ve více variantách. Old Spice Whitewater deostick 60 je pro muže, kteří považují trénink za cestu ke zkušenosti, ne za omezování. Old Spice Original M deostick 60 ml osvěží a zajistí spolehlivou ochranu po celý den. Jeho vyvážené složení je optimální kombinací jemné péče a přirozené svěžesti. Poskytuje vysoce účinnou dlouhodobou ochranu proti pachu a vlhkosti v podpaždí.

Zde můžete vidět cenu výrobku Old Spice.

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

Diskuze: silne poceni hlavy a obliceje

Ahoj já mám ten Electro antiperspirant, jak tu popisujou a je to úplně skvělej přístroj, používám na ruce, nohy a obličej a mám klídek :-D Všem můžu doporučit!!!!

Zdroj: diskuze Silne poceni hlavy a obliceje
Odesláno dne: 6.5.2014 uživatelem Tereza
Počet odpovědí: 0

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Lidl Cien / Bodycare Sport

Lidl Cien / Bodycare Sport patří mezi unisex antiperspiranty. Deklarovaná doba působení je 48 h. Obsah je 200 ml. Zabraňuje zápachu nedostatečně, pocení snižuje také nedostatečně a označení je taktéž nedostatečné. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dostatečně (konkrétně 20 %).

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

Diskuze: pocení hlavy

Já používám Electro antiperspirant, právě i s obličejovou maskou a pomáhá to perfektně, za ty peníze, to určitě stojí a už se mi tato investice určitě vrátila :-)

Zdroj: diskuze Pocení hlavy
Odesláno dne: 12.5.2014 uživatelem Pepa
Počet odpovědí: 0

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Fa Men 3-D Protect Energy Zone

Fa Men 3-D Protect Energy Zone je určený pro muže. Deklarovaná doba působení je 24 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje dobře zápachu a také dobře snižuje pocení. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení je dobře, konkrétně 66 %.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Nivea For Men Cool Kick

Nivea For Men Cool Kick je určený pro muže. Deklarovaná doba působení je 48 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje dobře zápachu a také dobře snižuje pocení. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dobře, konkrétně 68 %.

Zde můžete vidět cenu antiperspirantu Nivea For Men Cool Kick.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

Diskuze: pocení rukou a obličeje

Já jsem si na pocení rukou i obličeje pořídil Electro Antiperspirant z www.iontoforeza.cz a zatim pecka! To pocení úplně zmizelo, ruce jsou suchý a teplý, předtim byly studený jako led a z obličeje už mi necrčí pot jak blázen, a to už 4 měsíce!!!. Toho ozáka jsem měl doma chvíli, ale vždycky to vydrželo jen 1-2 dny:-(

Zdroj: diskuze Pocení rukou a obličeje
Odesláno dne: 29.4.2017 uživatelem Vladan
Počet odpovědí: 0

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Adidas Action 3 Pro Invisible

Adidas Action 3 Pro Invisible je určený pro muže. Deklarovaná doba působení je 24 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje zápachu velmi dobře, snížení pocení je ovšem nedostatečné a také označení je nedostatečné. Dle dTestu dostal tento antiperspirant jen dostatečné celkové hodnocení (konkrétně 20 %).

Zde můžete vidět cenu antiperspirantu Adidas Action 3 Pro Invisible.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

Diskuze: hyperhidróza

Ahoj, mám Electro antiperspirant a jsem s ním spokojený. Potil jsem se v podpaží opravdu hodně a tento přístroj mi pomohl mé problémy dostatečně ukorigovat. Avšak z důvodu finanční tísně jsem nucen ho prodat. Cena 7000 Kč. Je jako nový, vše v kompletním balení Používal jsem ho sezónně.
pro podrobnější info mi napiš maila: martinstejskal1803"zavinac"seznam.cz
Možnost osobního předání a ozkoušení v Praze nebo Karlových Varech.

Zdroj: diskuze Hyperhidróza
Odesláno dne: 1.12.2013 uživatelem vejsky
Počet odpovědí: 0

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Dove Men+Care Aqua Impact

Dove Men+Care Aqua Impact je určený pro muže. Deklarovaná doba působení je 48 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje zápachu dobře, ovšem snížení pocení je nedostatečné a také označení je nedostatečné. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dostatečně (konkrétně 20 %).

Zde můžete vidět cenu antiperspirantu Dove Men+Care Aqua Impact.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Účinky deodorantu proti pocení s hliníkem

Tyto deodoranty obsahují soli hliníku, které způsobují mechanické uzavření vývodů potních žláz. Pocení se tím nezastaví, ale můžeme ho dočasně omezit. Účinek antiperspirantů trvá po jedné aplikaci maximálně 48 hodin, a proto se musí nanášet denně. Jsou účinné při mírně zvýšeném pocení v podpaží. Deodoranty redukují míru tvořícího se pachu.

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

NEJLEPŠÍ ANTIPERSPIRANTY

Garnier Mineral Deodorant Ultra Dry

Garnier Mineral Deodorant Ultra Dry představuje unisex deodorant. Deklarovaná doba působení je 48 h. Obsah je 150 ml. Zabraňuje zápachu velmi dobře, snižuje dobře pocení. Dle dTestu dostal tento antiperspirant celkové hodnocení dobře, konkrétně 76 %.

Zde můžete vidět cenu antiperspirantu Garnier Mineral Deodorant Ultra Dry.

Zdroj: Nejlepší antiperspiranty
Zveřejněno dne: 8.10.2015

POCENÍ

Nadměrné pocení v obličeji

Jednotlivci se nepotí jen při kontaktu s okolím, ale i při běžných činnostech, jako je sledování televize, řízení motorových vozidel, vaření a mnoho dalších. Tato skutečnost znesnadňuje sociální působení a výrazným způsobem zhoršuje kvalitu života postižených jedinců. Nadměrné pocení v obličeji je problém, který bývá často více zahanbující než pocení na jiných partiích těla. Na obličejové partie byl proto speciálně vyvinut antiperspirant s anti-aging složkou, který neobsahuje aluminium chlorid.

Zdroj: Pocení
Zveřejněno dne: 5.3.2014

BABSKÉ RADY NA TĚLESNÝ ZÁPACH

Léky a pot

Pokud snížení teploty, dieta ani bavlněné pyžamo nepřináší žádné výsledky, tak byste měli navštívit svého lékaře. Protože pocení a kyselý tělesný pach může být také příznakem závažného onemocnění, jako je hypoglykemie nebo hypertyreóza. Správná léčba těchto metabolických poruch může snížit pocení a doprovodný tělesný pach. Pokud ale lékař vyloučí onemocnění krve a štítné žlázy, tak si můžete nechat předepsat antiperspirant s obsahem chloridu hlinitého a tento typ silného antiperspirantu můžete aplikovat na problematické oblasti před spaním, čímž snížíte pocení a tím i kyselý tělesný zápach.

Zdroj: Babské rady na tělesný zápach
Zveřejněno dne: 15.8.2013

KYSELÝ ZÁPACH TĚLA PO PROBUZENÍ

Léky na kyselý pot

Pokud snížení teploty, dieta ani bavlněné pyžamo nepřináší žádné výsledky, tak byste měli navštívit svého lékaře. Protože pocení a kyselý tělesný pach může také být příznakem závažného onemocnění, jako je hypoglykemie nebo hypertyreóza. Správná léčba těchto metabolických poruch může snížit pocení a doprovodný tělesný pach. Pokud ale lékař vyloučí onemocnění krve a štítné žlázy, tak si můžete nechat předepsat antiperspirant s obsahem chloridu hlinitého a tento typ silného antiperspirantu můžete pak aplikovat na problematické oblasti před spaním, což snižuje pocení a pomáhá snižovat kyselý tělesný zápach.

Zdroj: Kyselý zápach těla po probuzení
Zveřejněno dne: 4.11.2012

BABSKÉ RADY NA TĚLESNÝ ZÁPACH

Ochrana proti potu a zápachu

Antiperspiranty slouží především jako prevence před pocením, deodoranty tlumí zápach. Na trhu dnes existují i kombinace obou. Zázraky od nich ovšem nečekejte. Zejména při hyperhidróze vám pravděpodobně nepomůže žádný antiperspirant ani deodorant. Hyperhidróza je nemoc, při níž se lidé nadměrně potí, a to i v klidu při nízké teplotě. Nemocní se potí především na čele, v obličeji, na dlaních, ploskách nohou, v podpaží, a to třikrát až pětkrát víc než ostatní. Antiperspiranty a deodoranty jsou vhodné alespoň pro pocit svěžesti a příjemné vůně. Pocení však zcela neodstraní.

Zdroj: Babské rady na tělesný zápach
Zveřejněno dne: 15.8.2013

DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem

Mezi základní pomocníky chránící nás před nechutným zápachem z pocení patří především deodoranty a antiperspiranty. Přestože jde o dva poněkud odlišné prostředky, lidé je obvykle slučují v jeden a nerozlišují, který je který.

Deodoranty jsou přípravky, které bojují s pachy potu, respektive pachy spojenými s rozkladem potu. Obvykle mají cíleně volené antibakteriální vlastnosti a zastavují růst bakterií, které způsobují zápach. Různým způsobem také zakrývají pachy potu (retence, parfemace). V začátcích výroby deodorant vůbec pocení neomezoval, pouze dobře a funkčně překrýval zápach z potu, nebo spíše jeho projevy na vzduchu. Nyní jsou deodoranty opatřeny různými látkami, které mají i antibakteriální účinky. Deodoranty se kupují převážně kvůli vůni.

Antiperspiranty omezují sekreci potu z potních žláz, čímž snižují vlhkost, která vzniká v podpaží nebo na nohách. Jsou to výrobky, které potlačují a regulují problémy s nadměrným pocením. Většina antiperspirantů obsahuje aluminiové soli, které částečně blokují potní kanálky a tím omezují pocení. Antiperspirant má zabránit pocení tak, aby vůbec nedošlo k mokrým, vlhkým skvrnám na oblečení, ale i na samotné kůži.

Obecně tedy vypadají oba výrobky stejně, liší se v tom, že je na balení napsáno, jestli jde o deodorant, nebo antiperspirant (z toho pak vyplývá i rozdílné složení). Antiperspiranty jsou navíc obecně dražší, právě kvůli více funkcím, než je překrytí zápachu. Sama praxe říká, že není vhodné se stoprocentně spoléhat pouze na jedno užití antiperspirantu, nebo deodorantu, je nutné tyto přípravky používat i několikrát denně, zvláště v letních parnech.

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

JAK SE ZBAVIT NADMĚRNÉHO POCENÍ HLAVY

Iontoforéza na nadměrné pocení hlavy

Iontoforéza nebo-li elektro antiperspirant jde použít i v oblasti hlavy a obličeje, ale odlišnými způsoby, než je tomu u dlaní a chodidel. Úspěšná léčba pocení je iontoforéza s molekulami vody. Pro léčbu pocení hlavy se používají speciální aplikátory, konkrétněji se hovoří o obličejových maskách. Tyto masky se aplikují na obličej, díky čemuž dochází k efektivnímu působení i proti nadměrnému pocení hlavy.

Pokožka hlavy je velmi citlivá, proto se doporučuje aplikovat méně invazivní typ procedury. V případě obličejové části postačí aplikace na několik minut, konkrétně 5 minut. Jakmile je tento proces ukončen, přístroj se vypne a zvolí se opačná polarita. Tato procedura se opakuje stejným způsobem. Celkem tato akce trvá 10 minut.

Zdroj: Jak se zbavit nadměrného pocení hlavy
Zveřejněno dne: 9.7.2013

DEODORANT, NEBO ANTIPERSPIRANT?

Testované produkty – Hodnocení

 • Rexona Men Cobalt Dry Motionsense System: dobře (77 %)
 • Rexona Invisible Aqua: dobře (71 %)
 • Adidas Climacool: dobře (69 %)
 • Dove Men + Care Clean Comfort: dobře (67 %)
 • Fa Pink Passion: dobře (66 %)
 • Dove Original: dobře (65 %)
 • Nivea Invisible for Black & White Clear: dobře (63 %)
 • Adidas Fresh Cool & Dry: dobře (60 %)
 • Dove Invisible Dry: dobře (60 %)
 • Lidl / Cien Cien Natural Minerals: uspokojivě (59 %)
 • Axe Dark Temptation: uspokojivě (54 %)
 • Dove Original: uspokojivě (55 %)
 • Rexona Cotton Ultra Dry: uspokojivě (54 %)
 • Nivea Invisible for Black & White Clear: uspokojivě (53 %)
 • Nivea Men Dry Impact Plus: uspokojivě (53 %)
 • Vichy Traitement anti-transpirant 48h: uspokojivě (53 %)
 • Eucerin citlivá pokožka 24h: uspokojivě (50 %)

Zdroj: Deodorant, nebo antiperspirant?
Zveřejněno dne: 19.7.2016

diskuse k tomuto tématu

Electro Antiperspirant na pocení hlavy

Já jsem si přes to www.electroantipersp… electro antiperspirant i obličejovou masku nedávno koupil...

více >>

pocení hlavy - Electro antiperspirant

Zdravim, jen abych doplnil redakci, jsou ještě i další možnosti, třeba Electro antiperspirant, já ho...

více >>

Re: léky proti pocení

Antiperspirant je proti pocení hlavy neúčinný.

více >>

iontoforéza

Dobrý den, i já jsem zakoupil Electro Antiperspirant, napřed jsem používal pouze na podpaží a nohy, nakonec...

více >>

léky proti pocení

Trim nadmernym pocenim hlavy - zajimalo by me zda by jeden mohl pouzit antiperspirant spray a nastrikat...

více >>

další diskuse   

nabídka obchodu

Weleda Šalvějový deodorant 100 ml

Weleda Šalvějový deodorant 100 ml

Přírodní deodorant s extrakty bylin bez obsahu aluminiových solí, které uzavírají potní póry. S extrakty přírodních éterických olejů s antibakteriálním účinkem, které zabraňují zápachu potu. Éterické oleje ze šalvěje, tymiánu a rozmarýny zabraňují tělesnému zápachu svým antibakteriálním působením a také velmi mírným adstringentním (stahovacím) efektem. Deodorační působení je ještě zesíleno citrónovou...

Cena: 295 Kč
Koupit  koupit

Naarei Přírodní pudr bronzující 8g

Naarei Přírodní pudr bronzující 8g

Kompaktní pudr bohatý na speciálních mikronizované pigmenty. Ideální pro vyrovnání již opálené tváře nebo dokáže dodat tváři opálený efekt na pleti. Tvář má dokonalý zdravý vzhled opálení jako od slunce. Pleť je chráněna před povětrnostními vlivy. Nemění vzhled ani při pocení. Obsahuje BIO látky: Kukuřičný škrobÚčinek: změkčujícíRůže šípku - bohatý na kyselinu linolovouÚčinek: hydratační, regenerační, zpomaluje stárnutí kůže, elasticikýOlej...

Cena: 610 Kč
Koupit  koupit

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Přírodní deodorant s extrakty éterických olejů ze slupek citrusových plodů, neucpává pokožku a umožňuje jí volně dýchat (bez obsahu aluminiových solí). Antibakteriální účinek zabraňuje zápachu potu. Tento deodorant vás obklopí osvěžujícím závanem šťavnatých citrónů. Jeho deodorační účinky budete cítit i přesto, že vaše potní póry nebudou omezeny ve svém normálním fungování. Éterické oleje ze slupek...

Cena: 295 Kč
Koupit  koupit

Naarei Oční stíny DUO 3 g

Naarei Oční stíny DUO 3 g

Lehký prášek se saténovým nebo perleťovým efektem dodá výjimečný barevný efekt a dokonalé držení barvy po nanesení na víčko. Oko je chráněno díky složkám, které nedráždí citlivou oblast kolem očí. Obsahuje BIO látky: • Kukuřičný škrobÚčinek: změkčující• Růže šípku - bohatý na kyselinu linolovouÚčinek: hydratační, regenerační, zpomaluje stárnutí kůže, elasticiký• Olej z hroznových jader - bohatá na...

Cena: 589 Kč
Koupit  koupit

Derma váleček Skinrölla (0,3 mm) – sada pro domácí použití

Derma váleček Skinrölla (0,3 mm) – sada pro domácí použití

Derma váleček Skinrölla s titanovými jehličkami o délce 0,3 mm napomáhá dostat pod kůži několikanásobně více účinných látek z vaše oblíbeného séra či krému. Zároveň podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, čímž dochází k jejímu omlazení. Skinrölla je speciální derma váleček s titanovými jehličkami, který umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně...

Cena: 2850 Kč
Koupit  koupit

Naarei Přírodní pudr kompaktní 8g

Naarei Přírodní pudr kompaktní 8g

Naarei čistě přírodní kompaktní pudr je vyroben z mikronizovaného prášku, který dělá pokožku měkkou a přirozeně hladkou. Zajišťuje perfektní a dlouhotrvajícídržení make-up s dokonalým saténovým vzhledem. Díky přítomnosti protizánětlivých a ochranných činitelů je vhodný pro všechny typy pleti, i citlivé a zarudlé. Obsahuje BIO látky: Kukuřičný škrobÚčinek: změkčujícíRůže šípku - bohatý na kyselinu linolovouÚčinek: hydratační, regenerační, zpomaluje stárnutí kůže, elasticikýOlej...

Cena: 610 Kč
Koupit  koupit

Konopná ústní voda ORCANN 30 ml (koncentrát)

Konopná ústní voda ORCANN 30 ml (koncentrát)

Koncentrovaná ústní voda s konopím a omega 3-6 ke každodenní péči o ústní dutinu. Pomáhá při zápachu z úst, parodontóze, krvácení dásní, aft a oparech. Účinné látky: konopí, šalvěj, máta, citroník. Obsažené přírodní látky zlepšují stav dutiny ústní při potížích se zuby, zápachem z úst a napomáhá při prevenci parodontózy, krvácení dásní, aft a oparů. Každodenní používání ústní vody je vhodnou prevencí....

Cena: 280 Kč
Koupit  koupit
Stránky o Activ Aloe

Stránky www.zbozi-kosmetika.cz
nejčtenější články

léčba svrabu octem | plíseň nehtů a ocet | rybí maso obsahuje vápník | prostata masáž video | šalvěj a jeho účinky | potraviny s nízkým obsahem železa | kostivalová tinktura výroba

SiteMAP